Навчальний курс для крафтовиків розпочнеться 27 травня

27 травня 2024 року розпочинається короткостроковий навчальний курс з ведення сімейного бізнесу для підприємців Івано-Франківської міської територіальної громади (виробників крафтової продукції). Перший модуль курсу присвячений психологічним аспектам підприємницької діяльності.

Курс передбачає як теоретичний матеріал, так і індивідуальні консультації. 

Підприємці мають можливість поглибити свої знання та отримати новий досвід з питань маркетингу для бізнесу; психологічних аспектів підприємницької діяльності; основних принципів успіху бізнесу; масштабування бізнесу та аналізу ринку і конкурентів. 

Також, особлива увага буде приділена питанням фандрайзингу для розвитку бізнесу та підготовці успішних проєктних заявок на розширення можливостей підприємницької діяльності.

Крім того, курсом передбачено обмін успішними практиками, онлайн зустріч із крафтовими виробниками Сумщини та візити на сімейні підприємства Івано-Франківська.

Навчальний курс реалізується Громадським Центром ГО «Еталон» у співпраці з Департаментом економічного розвитку, екології та енергозбереження Івано-Франківської міської ради за підтримки програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», завдяки чому навчання повністю безкоштовне для всіх відібраних учасників. 

Дата проведення курсу 27 травня – 27 червня 2024 року  

Локація: коворкінг-центр для МСП в Івано-Франківську (м.Івано-Франківськ, вул.Шпитальна,5)

Для вирішення організаційних питань прохання звертатися в ГЦ ГО «Еталон» за телефоном 0503732207 Леся Аронець

Навчальний курс з ведення сімейного бізнесу організований Громадським Центром ГО «Еталон» в межах програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту. 

 EU4Business – ініціатива Європейського Союзу, яка допомагає малим і середнім підприємствам у країнах Східного партнерства.