Порядок надання переселенцям адресної допомоги для покриття витрат на проживання вкотре уточнено

23.10.2015 р. набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 07.10.2015 р. № 810 – нею внесено чергову зміну до Порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, затвердженого урядовою постановою від 01.10.2014 р. № 505.

Відповідно до чинної редакції Порядку, внутрішньо переміщені особи, що звертаються за адресною допомогою, мають зазначати у заяві, що подається до місцевого органу соціального захисту, дані про наявність у будь-кого з членів сім’ї у власності житлового приміщення, розташованого в регіонах, інших ніж тимчасово окупована територія України, райони проведення антитерористичної операції та населені пункти, що розташовані на лінії зіткнення. Наявність такого житлового приміщення у власності ВПО та членів їх сімей відповідно до п. 6 Порядку є підставою для відмови у надання адресної допомоги.

Водночас у заяві до місцевого органу соціального захисту надалі не потрібно вказувати дані про наявність у володінні членів сім’ї транспортних засобів (механізмів), оскільки ця обставина не враховується при призначенні адресної допомоги.

Новоприйнята постанова усуває неузгодженості у тексті Порядку, що виникли після внесення до нього змін згідно з постановою КМУ від 26.08.2015 р. № 636.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*