Міжнародний фонд «Відродження» допоможе налагодити порозуміння між місцевими громадами та переселенцями

5 березня 2015 р. у м. Івано–Франківську, за адресою: вул. Північний Бульвар 7Б, у приміщені «Бізнес-інкубатору» о 14.30 відбудеться прес–конференція та засідання Координаційної ради по роботі з внутрішньо переміщеними особами (ВПО) у форматі круглого столу. Захід відбуватиметься у рамках проекту «Сила — в порузумінні та єдності громади і ВПО», що реалізується МГЦ «Еталон» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Метою заходу є інформування цільової аудиторії проекту, громадськості та представників ЗМІ про проект, його мету та основні заходи, що будуть реалізовуватись в рамках проекту. До участі у Координаційній раді проекту запрошено представників органів місцевої влади, громадських діячів, представників служби ДСНС в Івано–Франківській області, представників благодійних фондів та релігійних конфесій. В рамках засідання Координаційної ради планується обговорити та затвердити графік виїздних заходів проекту та залучити до співпраці запошених учасників.

Після прес-конференції та засідання Координаційної ради планується провести семінар–тренінг для внутрішньо переміщених осіб та представників місцевої громади учасниками «Мобільної групи», відповідно до поставлених завдань проекту. Головною темою тренінгового навчання стане: підтримка підприємницьких ініціатив, будуть розглянуті юридичні та фінансові аспекти започаткування власної справи.

Довідково: Проект «Сила – в порозумінні та єдності громади та ВПО» реалізується  МГЦ «Еталон» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Мета проекту: Створення умов для соціально – психологічної адаптації ВПО на території Івано-Франківської області та налагодження конструктивного діалогу в громаді. Локація проекту: Івано-Франківський регіон (5 районів компактного поселення представників групи ВПО: м. Калуш, м. Долина, м. Коломия, м. Надвірна та м. Івано-Франківськ) Цільова група проекту: представники групи ВПО та місцевої громади. Термін реалізації проекту – 4 місяці.