Прикарпатським жінкам допоможуть започаткувати власну справу

У грудні 2014 р. стартував проект «Бізнес у жіночі руки». Ініціатива отримала грантову підтримку у рамках конкурсу: «Перший крок до успіху», що проводився Міжнародним Благодійним Фондом «Український Жіночий Фонд». Проект реалізується Молодіжним Громадським Центром «Еталон».

Проект спрямований для підтримки малого та середнього бізнесу в Україні шляхом залучення до цієї справи жінок. У форматі тренінгу дівчата та молоді жінки дізнаються як складати бізнес-плани, шукати інвесторів, як стати впевненими в собі, психологічні аспекти бізнесу, як правильно ставити цілі, тобто все для того щоб розпочати власну справу. А зустріч з успішними жінками Прикарпаття надихне їх попробувати себе в бізнесі, додасть мотивації та енергії для втілення своїх ідей в життя.

Метою проекту є забезпечити розвиток бізнесу серед молодих жінок Івано-Франківщини шляхом формування в них навиків необхідних підприємцям.

Основним завданням проекту є організація тренінгових навчань для дівчат та молодих жінок, котрі є студентками чи випускницями ВУЗів та прагнуть розпочати власну справу. В рамках тренінгових навчань, учасниці матимуть змогу отримати як теоритичні навички започаткування та ведення власної справи так і познайомитись із кращими практиками успішних бізнес-вумен Прикарпаття. По завершенню навчання усі учасниці представлятимуть власні бізнес-плани та отримують відповідні сертифікати учасників навчань.

Зареєструватися для участі можна до 20 січня, заповнивши анкету за посиланням http://goo.gl/forms/878uTYTriR. За результатами розгляду анкет організаторами буде відібрано 15 учасниць.