Посольство Франції в Україні допомагає вимушеним переселенцям

Цільова допомога у розмірі, еквівалентному 3,5 тис. євро буде виділена Посольством Франції в Україні для допомоги переселенцям, що проживають на Прикарпатті. Передбачається, що кошти буде спрямовано для покриття витрат на необхідні речі та побутову техніку для закладів, які надали тимчасовий прихисток соціально незахищеним особам з числа ВПО.

Як розповіла голова правління МГЦ «Еталон» Леся Аронець, яка за сумісництвом є співголовою Координаційної ради з питань надання допомоги населенню під час надзвичайних ситуацій, нині в області є кілька таких закладів — центри соціально-психологічної допомоги та соціальні гуртожитки у Верховинському, Коломийському, Снятинському та Калуському районах.

Наразі від переселенців та керівництва соціальних закладів у штабі Координаційної ради з питань надання допомоги населенню під час надзвичайних ситуацій збирається та аналізується інформація про найбільш гострі потреби. Зібрана інформація буде оперативно проаналізована у штабі, після чого за виділені кошти будуть придбані необхідні речі.