20 вересня в Івано-Франківську закладуть Алею Миру

4У суботу, 20 вересня, напередодні Всесвітнього дня миру, в Івано-Франківську відбудеться знакова акція: у міському парку культури та відпочинку імені Т.Г. Шевченка буде висаджено Алею Миру. Ініціаторами заходу є спортивний клуб «Тигр» та Молодіжний громадський центр «Еталон», а втілити чудову ідею в життя допомогли керівництво Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області, регіонального штабу по роботі з вимушеними переселенцями та виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.

Акція, під час якої містянами та родинами вимушених переселенців буде висаджено кількадесят саджанців дуба, має на меті згуртувати мешканців Сходу та Заходу України, показати, що ми – єдиний народ, що саме у єдності – наша сила. Захід, мають надію його ініціатори та організатори, стане символом політичної толерантності, об’єднання, людського прагнення до спокою у державі. Деревця посадять із мрією про мир на нашій землі, яка понесла вже багато втрат.

Акція розпочнеться 20 вересня об 11:00 год. в Івано-Франківському міському парку культури та відпочинку імені Т.Г. Шевченка. Запрошуються усі бажаючі.

Довідково: Міжнародний день миру встановлений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 30 листопада 1982. Починаючи з 2002 року відзначається 21 вересня.
Асамблея заявила, що День Миру буде відзначатися як день глобального припинення вогню і відмови від насильства, запропонувавши всім державам і народам дотримуватися припинення воєнних дій протягом цього дня.