Знай і захищай свої трудові права

19 квітня в приміщенні Центру громадських ініціатив молодіжний громадський центр «Еталон» спільно із центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді провів інформаційно-правовий семінар-практикум в рамках інформаційної кампанії «Знай і захищай свої трудові права: подбай про своє майбутнє!», пише газета «Гуцульський край».

Метою інформаційної кампанії було підвищити рівень правової обізнаності молоді Івано-Франківщини у сфері трудових відносин, аспектів працевлаштування і створити платформу для започаткування мережі осередків надання безоплатної правової допомоги, інформування молоді про їх права, пільги та державні гарантії у сфері трудових відносин.

Для участі у заході було запрошено учнів випускних класів Косівських ЗОШ № 1 та № 2, Старокосівської ЗОШ , випускників Кутського ПТУ №36, у т. ч. осіб з числа дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, студентів, молодих осіб, які перебувають на обліку в Центрі зайнятості.

В заході також взяли участь заступник начальника управління праці та соціального захисту населення – начальник відділу праці В.Ф.Галамасюк, начальник відділу активної підтримки безробітних Ю.М.Думенчук.

У травні – червні заплановано провести два семінари-практикуми на теми: «Започаткування власної справи» та «Жінка і праця».