У ЦНАП впроваджено інноваційні європейські стандарти обслуговування

24 квітня 2012 року, о 10:00 у приміщенні Центру надання адміністративних послуг м. Івано-Франківська (вул. Незалежності, 9) відбудеться підсумкова прес-конференція про результати реалізації проекту «До європейської якості послуг ЦНАП – через співпрацю громади та влади» у м. Івано-Франківську та відкрита презентація оновленого Центру надання адміністративних послуг для громади міста.

Метою проекту є вдосконалення діяльності та якості надаваних послуг ЦНАП м. Івано-Франківська через запровадження системи електронного регулювання черги та електронного документообігу шляхом ефективного поєднання зусиль влади та громади міста.
Програма заходу:
10.00 – початок прес-конференції про результати реалізації проекту (ЦНАП, 2 поверх)
10.30 – урочистий запуск електронного регулювання черги та електронного документообігу у ЦНАП
11.00 – 16.00 – відкрита презентація оновленої діяльності ЦНАП для громади міста.
У заході візьмуть участь:
Віктор Анушкевичус – міський голова Івано-Франківська
Мар’яна Озорович – керівник проекту – директорка МГЦ «Еталон»
Руслан Панасюк – начальник відділу дозвільно-погоджувальних процедур (Дозвільний центр м. Івано-Франківська)

Довідкова інформація: Проект «До європейської якості послуг ЦНАП – через співпрацю громади та влади» реалізують Молодіжний громадський центр «Еталон» спільно з виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» у рамках програми «Громадянське суспільство та належне врядування» з листопада 2011 року до травня 2012 року. Мета програми — запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях