Профорієнтаційний проект МГЦ «Еталон» (аудіо)

Вже десять років працює Молодіжний громадський центр «Еталон» з Івано-Франківська, який став підґрунтям для заснування державного підприємства “Івано-Франківський обласний молодіжний центр праці”. За цей час виконували понад 30 міжнародних проектів. Один з нових має профорієнтаційне спрямування. Ним буде охоплено майже 160 дітей, які стоять на обліку у справах молоді Івано-Франківського міськвиконкому.
Розповідає директор обласного молодіжного центру праці Леся Аронець:

Джерело: Івано-Франківська ОДТРК

2 Comments

  1. Тетяна 10.01.2011 at 22:51

    Шановні колеги!Чи можна розраховувати на Вашу допомогу в питаннях профорієнтаційної роботи та з питань працевлаштування?Ми починаєм також працювати над цими проблемами.Якщо можливо поділитися інформаційними ресурсами:тестами,тренінговими заняттями тощо-були б дуже вдячні.Звичайно,хотілося б обговорити ці питання “вживу”,запросити тренера..Якщо це реально-напишіть,будь-ласка!
    Тетяна Шестак-директор РЦСССДМ та заступник голови правління молодіжної громадської організіції”Соціальний працівник”

  2. Доброго дня! Навесні 2011 року МГЦ «Еталон» проводитиме форуму в Івано-Франківську для молодіжних НУО різних регіонів України та громадських організацій, з візитами до досвідчених НУО Івано-Франківщини. Мета – обмін досвідом та поширення серед громадських організацій України успішних практик формування сучасного молодіжного ринку праці, працевлаштування молоді та розвитку молодіжної підприємливості. Можливо вас зацікавить участь у цьому проекті: http://mgcetalon.org.ua/2011/01/17/zaproshujemo-do-obminu-dosvidom/

Comments are closed.