«Соціальні аніматори – рушійна сила розвитку сільських громад»

Донор: Міжнародний фонд «Відродження», Фундація Стефана Баторія(Польща)
Термін реалізації: липень 2009 – квітень 2010рр

Мета:

Партнери проекту:

 • Асоціація Оновлення сільських просторів «Село і Європа» (м.Краків, Польща)

Регіональні координатори проекту:

 • Закарпатський навчально –консультаційний центт “Advance”(м.Берегово,Закарпатська область)
 • Тернопільський регіональний центр «Молода просвіта»(м.Тернопіль,Тернопільська обл.)
 • Чернівецький міський центр захисту приватний підприємців і підприємств малого бізнесу
 • (м.Чернівці, Чернівецька обл.)

Заходи проекту:

 • В чотирьох західних областях України (Закарпатській, Івано-Франківській, Тернопольській та Чернівецькій) 4 групи по 25 осіб (разом 106 осіб ) пройшли навчання по підготуванню соціальних аніматорів для роботи в місцевих громадах малих міст і сіл;
 • У населених пунктах обраних західних областей України проведено ряд соціально-значущих заходів, направлених на розвиток активності громадян і покращення життя в місцевих спільнотах;
 • 25 учасників проекту з Західної України, які самостійно підготували та провели соціально-значущі заходи, пройдуть лютому м-ці 2010р навчальне стажування в Малопольському воєводстві з метою практичного ознайомлення з польським досвідом сільської соціальної анімації
 • Інформація про хід виконання і підсумки проекту буде представлена органам місцевого самоврядування і зацікавленим районним та обласним структурам.
 • За підсумками проекту буде випущена і поширена брошура польськими партнерами «Посібник з активізації місцевих громад». Матеріали проекту дозволять тиражувати успішний досвід, і надалі використовувати його в наступних проектах.

2 Comments

 1. Доброго дня, шановні колеги.

  Я прочитав замітку про проект «Соціальні аніматори – рушійна сила розвитку сільських громад», який реалізовувався за вашої ініціативи i дізнався, що планувався випуск підручника за підсумками проекту. Чи є можливість познайомитися з цими матеріалами?

  З повагою,
  Олег Венгер.

 2. Доброго дня, п. Олег!
  Дякуємо за інтерес до нашо діяльност .
  В рамках проекту “Соціальні аніматори – рушійна сила розвитку сільських громад” польськими партнерами було розроблено навчальний посібник за результатами проекту. Кожен учасник отримав електронну версію даного посібника.
  Діяльність, започаткована в проекті дала добрий поштовх до активізації соціального аніматорства на Західній Україні, добрі результати позапроектної діяльност . Зараз планується 2й етап даної ініціативи з метою поширення отриманого досвіду на територію Східної та Південної частини України та в Азербайджані.
  Якщо Вас зацікавила дана ініціатива, прохання залишити свої координати для подальшої співпраці.
  З повагою,
  керівник проекту, Леся Аронець

Comments are closed.